Меню

8 травня у Міністерстві праці та соціальної політики України відбулося засідання Центрального міжвідомчого штабу з координації організації оздоровлення та відпочинку дітей.

Сумська мська організація профспілки працівників освіти і науки України надає інформацію про роботу дитячих позаміських закладів оздоровлення та відпочинку, які панують функціонувати влітку 2019 року в Сумській області.

Шість яскравих змін по 14 днів – ЦК Профспілки інформує про чудову можливість оздоровлення та відпочинку дітей членів Профспілки у дитячому санаторно-оздоровчому таборі «Пуща Водиця» на період літніх шкільних канікул.

У Палаці дітей та юнацтва 21 грудня підбито підсумки організації відпочинку і оздоровлення дітей та підлітків в період літньої оздоровчої кампанії 2018 року.

Недосипання може призвести до набору ваги, проблем з серцем і навіть депресії. Міністерство охорони здоров’я на своєму сайті розповідає, скільки часу треба спати дітям і дорослим і як покращити сон.

Сумська міська профспілка працівників освіти надає інформацію про дитячі заклади оздоровлення та відпочинку, які працюватимуть у літній період 2017 року.

Сумська міська виконавча дирекція Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності направляє до відома інформацію щодо оздоровлення та відпочинку дітей шкільного віку (6-18 років) протягом зимових канікул у санаторії-профілакторії "Перемога" Миколаївської області.

Організаційно – фінансове забезпечення якісного оздоровлення і відпочинку дітей працівників освіти є одним із головних та пріоритетних статутних напрямів роботи Сумської міської організації Профспілки та первинних профспілкових організацій. Реалізація прав дітей і підлітків на оздоровлення та організований відпочинок сприяє покращенню, зміцненню їх здоров’я та фізичного стану, забезпечує проведення виховної, культурно-масової, спортивної роботи з дітьми в період літніх канікул, є невід’ємною складовою роботи з профілактики попередження бездоглядності та злочинності серед неповнолітніх, а також мотиваційним фактором профспілкового членства найманих працівників.