Меню

Підсумки дитячої відпочинково-оздоровчої кампанії-2018

У Палаці дітей та юнацтва 21 грудня підбито підсумки організації відпочинку і оздоровлення дітей та підлітків в період літньої оздоровчої кампанії 2018 року.

Звертаючись до учасників заходу, заступник міського голови Віра МОТРЕЧКО подякувала всім за результативну роботу, турботу про сумську малечу, піклування про комфортні умови їх перебування у таборах, організацію змістовного, цікавого та пізнавального дозвілля.

Подяками виконавчого комітету Сумської міської ради і подарунками були відзначені колективи шести позаміських оздоровчих таборів, які влітку працювали сумлінно, злагоджено, виконуючи свою місію "ТРИ Д": дивувати, допомагати, дарувати радість! Серед них колективи таборів: "Зоряний" (ПАТ Сумихімпром), "Зоряний" (КП "Шляхрембуд"), "Чайка" (ПАТ "Сумське НВО"), "Сонячний" (АТ Сумський завод "Насосенергомаш"), "Універ" (СумДУ) , "Орлятко" (ПАТ "Сумбуд"). 

Грамотами виконавчого комітету Сумської міської ради і подарунками відзначено працівників позаміських оздоровчих таборів за всебічну допомогу в організації і проведенні оздоровчої кампанії. 

Слова подяки на адресу кращих працівників закладів освіти міста у сфері оздоровлення та відпочинку висловила також начальник управління освіти і науки Антоніна ДАНИЛЬЧЕНКО та голова міського комітету профспілки працівників освіти Людмила ГОГА.

Грамотами управління освіти і науки Сумської міської ради та подарунками від міської організації профспілки працівників освіти нагороджено 11 закладів освіти, які вибороли перемогу у міському конкурсі на кращу організацію роботи таборів з денним перебуванням.

Гран-прі заслужено отримали колективи загальноосвітньої школи №6 і спеціалізованої школи №10, які протягом трьох років підряд посідають призові місця у міському конкурсі.

В номінації "пришкільний табір" 1 місце посів табір спеціалізованої школи №9, 2 місце - табір загальноосвітньої школи №12 і НВК №42, 3 місце - табір загальноосвітньої школи №27 і НВК №41.

В номінації "профільний табір" перемогу виборов табір спеціалізованої школи №1, 2 місце - спеціалізованої школи №17, 3 місце - спеціалізованої школи №2.

Перемогу у номінації "дитячий заклад праці та відпочинку"  святкував  колектив загальноосвітньої школи №13.

Грамотами міської організації Профспілки з врученням грошового заохочення відзначено роботу директорів таборів з денним перебуванням, які посіли 1 місце у конкурсі: Галину ХОТІНУ (ССШ №9), Марину ІЛЛІЧОВУ (ССШ№1), Ларису СОЛОДОВНИК (ЗОШ №13).

Підсумовуючи проведення відпочинково-оздоровчої кампанії влітку 2018 року, в. о. начальника відділу у справах молоді та спорту Галина МИХАЛЬОВА, повідомила, що в Сумах оздоровили 16630 дітей міста (або 72,8%) – 12660 дітей шкільного віку та 3970 дітей дошкільного віку.

З міського бюджету на проведення відпочинково-оздоровчої кампанії виділили понад 8,5 млн грн., що на 764,5 тис. грн. більше за відповідний період минулого року.

У шести позаміських дитячих закладах оздоровлення та відпочинку оздоровились 3824 дитини. У навчальних закладах влітку працювало 59 таборів з денним перебуванням: 32 пришкільних, 24 профільних, три табори праці та відпочинку. Усього відпочили 5633 дитини. З 1 червня усі заклади дошкільної освіти міста були переведені на літній оздоровчий режим роботи, де оздоровили 3970 дошкільників.

1388 дітей, які перебувають на диспансерному обліку, забезпечили оздоровленням у дитячій клінічній лікарні Святої Зінаїди за кошти міського бюджету; 233 дитини – у санаторних закладах області та 83 у санаторіях державного значення – за кошти державного бюджету.

Особливістю оздоровчого періоду 2018 року було активне залучення 38 тис. дітей до вивчення історичної та культурної спадщини Сумщини, України, розширення маршрутів туристичних походів та екскурсій.

Голова міського комітету Профспілки

Людмила Гога