Меню

Щодень нові враження: відпочинок для дітей освітян у «Пущі-Водиці»

Шість яскравих змін по 14 днів – ЦК Профспілки інформує про чудову можливість оздоровлення та відпочинку дітей членів Профспілки у дитячому санаторно-оздоровчому таборі «Пуща Водиця» на період літніх шкільних канікул.

Саме тут можна провести захоплюючі канікули для дітей і підлітків віком 6-16 років із користю та задоволенням. Тут кожен день – нова дія, нові фантастичні емоції і враження, нові знання, ігри та веселі пригоди! Програма канікул дасть можливість кожній дитині стати впевненішою в собі, навчитися взаємодіяти в команді, розкрити свій творчий потенціал, придбати лідерські навички, знайти нових друзів.

Програма на літні канікули 2019 року має спрямування «Зростаймо разом» – це збалансоване поєднання тренінгів, ділових ігор, творчих майстер-класів та активних ігрових методик. Це справжній майданчик для самовдосконалення кожного учасника за підтримки молодої і досвідченої команди організаторів. Тут кожна дитина знайде собі місце і буде почутою!

Програма «Зростаймо разом» – це 6 яскравих змін по 14 днів:

  • 1 зміна – 1.06 – 14.06 
  • 2 зміна – 16.06 – 29.06 
  • 3 зміна – 2.07 – 15.07 
  • 4 зміна – 18.07 – 31.07
  • 5 зміна – 3.07 – 16.08
  • 6 зміна – 18.08 – 31.08

Кожна зміна супроводжується збалансованим і якісним 5-ти разовим харчуванням, цілодобовим медичним спостереженням та професійною службою охорони.

Для дітей членів Профспілки працівників освіти і науки України діють знижки (10%) та спеціальні пропозиції.

Розгорнути інформація про відпочинок та оздоровлення дітей – на сайті програми «Зростаймо разом».

За матеріалами прес-служби Профспілки працівників освіти і науки України