Меню

Вчимо і навчаємось на карантині: зміни в системі освіти

12 березня усі заклади освіти були закриті на карантин через епідемію корона вірусної інфекції (COVID-19). Міністерство освіти і науки України підготувало відповіді щодо змін для тих, хто вчить і навчається в умовах карантину до 24 квітня 2020 року і розташувало всю інформацію на окремому інформаційному ресурсі.

Сайт містить ключові зміни та поради для:

Інфоресурс містить актуальну інформацію про дистанційне навчання, завершення навчального року в школах, цьогорічне ЗНО, вступну кампанію, зміни в роботі садків, ПТО, університетів та коледжів. 

Сайт також містить корисну інформацію для педагогів - щодо режиму роботи, зарплат. відпустки, атестації, заповнення класних журналів, інструментів для дистанційного навчання тощо. На інфоресурсі також зібрано контакти установ і служб, які стануть у нагоді, якщо потрібно буде уточнити інформацію.

У разі змін режиму карантину або ухвалення через нього нових рішень у системі освіти інформація на сайті оновлюватиметься.

Кампанію "Вчимо і навчаємось на карантині: зміни в системі освіти" розроблено за підтримки Швейцарської Конфедерації в рамках впровадження Швейцарсько-українського проєкту DECIDE – "Децентралізація для розвитку демократичної освіти".

Інформаційний ресурс 

Джерело: прес-центр МОН