Меню

РНБО: через 48 годин Україна закриває кордон для іноземних громадян на два тижні

Через 48 годин Україна закриє кордон для іноземних громадян на два тижні. Міністерство закордонних справ попередить про це рішення усі установи та країни. Про це повідомив Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій ДАНІЛОВ під час брифінгу за підсумками засідання РНБО України.

«Через два тижні в залежності від того, як розвиватиметься ситуація, РНБО буде ухвалювати наступні рішення», - сказав він.
Секретар РНБО України наголосив, що громадяни України, які сьогодні перебувають за кордоном, матимуть змогу повернутися додому. Водночас, зазначив він, українці, які повертаються з країн, «де сьогодні вирує коронавірус, будуть проходити процедури обсервації».

За словами Олексія Данілова, протягом тижня усі пункти перетину кордону, які функціонуватимуть, усі медичні установи мають бути забезпечені експрес-тестами на коронавірус. Олексій Данілов також повідомив, що Кабінет Міністрів України сьогодні має ухвалити рішення про виділення додаткових коштів для закупівлі продукції медичного призначення.

Секретар РНБО України заявив, що ситуація в країні «достатньо спокійна», є три підтверджених випадки захворювання на коронавірусну хворобу – один у Житомирській області, два – у Чернівецькій.

Олексій Данілов також звернувся до ЗМІ із закликом не поширювати неперевірену інформацію.

Джерело: прес-центр РНБО