Меню

Профспілкова «Хвиля гніву» прокотилася Україною (фото, відео)

30 січня 2020 року у Києві та усіх багатьох містах обласного значення відбулися протестні акції профспілок проти рабського законодавства про працю – «Хвиля гніву».

Так, у Києві біля будівлі Кабінету Міністрів України на вулиці Грушевського зібралася масштабна солідарна акція протесту профспілок міста Києва та Київської області.

Учасники акції – представники всеукраїнських профспілок освітян, медиків, будівельників, атомників, обласних профоб’єднань, трудових колективів, громадських організацій, усі небайдужі громадяни, які приєдналися до акції і висловили своє «НІ!» проєкту Закону України «Про працю» (реєстр. № 2708) та низці законопроектів, що у супереч Конституції України та міжнародним актам руйнують трудові гарантії українських працівників.

Цинічними змінами до законодавства про працю, про профспілки, соціальне страхування і соціальний діалог, Уряд України провокує до загострення ситуації в суспільстві, протистояння між працівниками і роботодавцями, до стихійної зупинки роботи підприємств та організацій, а це може мати непередбачувані наслідки для країни – наголосили учасники мітингу біля Кабміну.

Такі солідарні акції, віча, збори та флешмоби відбулися в усіх регіонах України. Їх мета – продемонструвати обурення та висловитися проти вищевказаних законопроектів, які порушують трудові права людини, руйнують збалансовану законодавчу систему трудових прав і гарантій, ігнорують норми Конституції України.

 

«Хвиля гніву» у Києві

 

Мітинг у Дніпрі

 


Акція у Львові

 

 

Акція у Івано-Франківську

 

 


Мітинг у Чернігові

 


Акція у Запоріжжі


Мітинг у Харкові

 


Акція на Донеччині

 

Мітинг в Ужгороді


Акція у Вінниці

 


Інформаційні акції на Луганщині

Мітинг у Рівному

Акція і віче у Сумах

Мітинг у Херсоні

Віче і мітинг у Тернополі

Мітинг у Миколаєві


Відео додається 

Фоторепортаж "Хвиля гніву" 30 січня 2020 року


Джерело: прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України