Виборні органи
СКЛАД КОМІТЕТУСумської міської організації профспілки працівників освіти і науки України
|
|||
№
|
Прізвище, ім’я, по-батькові
|
Заклад
|
Посада
|
1 | Басала Тетяна Миколаївна | ССШ№1 | вчитель математики |
2 | Безмен Тетяна Миколаївна | Спеціальна школа | вчитель |
3 | Бондаренко Ганна Петрівна | ЗОШ № 12 | вчитель поч. класів |
4 | Борисова Лариса Василівна | ДНЗ№33 | вихователь |
5 | Боровик Володимир Миколайович | ЦЕНТУМ | заст. директора з НВР |
6 | Бороденко Світлана Миколаївна | ССШ№7 | вчитель фізики |
7 | Волкова Лілія Василівна | ДНЗ№5 | музичний керівник |
8 | Ганенко Лариса Іванівна | ДНЗ № 7 | інструктор з фізкультури |
9 | Гога Людмила Миколаївна | Міська Профспілка | голова |
10 | Гринько Валентина Григорівна | ДНЗ№13 | вихователь-методист |
11 | Денисенко Наталія Василівна | ССШ№17 | вчитель укр. мови та літератури |
12 | Демиденко Олена Анатоліївна | ДНЗ№2 | практичний психолог |
13 | Діденко Світлана Петрівна | ССШ№25 | вчитель англійської мови |
14 | Дорошенко Стелла Володимирівна | ДНЗ№18 | вихователь |
15 | Дубина Світлана Володимирівна | ЗОШ № 27 | вчитель хімії |
16 | Закорко Інна Іванівна | ДНЗ№32 | вихователь-методист |
17 | Зулюкова Наталія Олексіївна | ССШ№9 | вчитель історії |
18 | Іванова Валентина Павлівна | ДНЗ№1 | вчитель - логопед |
19 | Карпець Світлана Петрівна | НВК№37 | вчитель-дефектолог |
20 | Киричок Ольга Віталіївна | НВК №34 | соціальний педагог |
21 | Кобець Валентина Леонідівна | ЗОШ№22 | вчитель англійської мови |
22 | Когут Вадим Дмитрович | ССШ№29 | вчитель фізичної культури |
23 | Корж Віта Григорівна | Управління освіти і науки | головний спеціаліст |
24 | Кравченко Тетяна Віталіївна | НВК№37 | вчитель початкових класів |
25 | Кучмиста Юлія Миколаївна | ОЦПО та РТМ | керівник гурткової роботи |
26 | Левенець Вікторія Іванівна | ПДЮ | керівник гуртка |
27 | Міллєр Людмила Олександрівна | Міська Профспілка | головний бухгалтер |
28 | Моісеєнко Алла Костянтинівна | гімназія №1 | вчитель української мови та літератури |
29 | Мороз Ірина Михайлівна | ЗОШ № 23 | вчитель англійської мови |
30 | Мурашко Оксана Євгенівна | ДНЗ № 14 | вихователь |
31 | Науменко Алла Леонідівна | ССШ№2 | практичний психолог |
32 | Ніколенко Оксана Євгенівна | ДНЗ № 26 | вихователь |
33 | Ніконорова Любов Максимівна | ЗОШ№21 | вчитель світової літератури |
34 | Отенко Валентина Григорівна | ДНЗ № 19 | вихователь |
35 | Панченко Тетяна Миколаївна | ЗОШ№26 | вчитель української мови та літератури |
36 | Підлужна Лідія Григорівна | НВК№42 | вихователь |
37 | Плужник Людмила Віталіївна | ДНЗ № 27 | практичний психолог |
38 | Пугач Тетяна Василівна | ДНЗ№40 | вчитель-логопед |
39 | Рогова Наталія Володимирівна | ССШ № 10 | вчитель української мови та літератури |
40 | Сітало Олена Яківна | ЗОШ№5 | вчитель української мови та літератури |
41 | Счастлівцева Надія Миколаївна | НВК№11 | вчитель-логопед |
42 | Товстенко Надія Дмитрівна | ЗОШ№13 | вчитель історії та права |
43 | Толбатова Наталія Олексіївна | ДНЗ № 30 | музичний керівник |
44 | Фіщук Людмила Михайлівна | ДНЗ№6 | вихователь |
45 | Царицина Ганна Олексіївна | ДНЗ№36 | вихователь |
46 | Шевченко Алла Анатоліївна | ДНЗ№15 | музичний керівник |
47 | Шестопалова Лариса Миколаївна | ЗОШ№19 | вчитель історії |
48 | Шилкін Геннадій Григорович | ЗОШ№20 | вчитель фізичної культури |
49 | Якерсон Лариса Віталіївна | ОДЮСШ | тренер-викладач |
50 | Яловенко Валентина Василівна | Обласна гімназія-інтернат | вчитель біології |
СКЛАД КАНДИДАТІВ У ЧЛЕНИ КОМІТЕТУСумської міської організації профспілки працівників освіти і науки України |
|||
1 | Веремійчик Анжеліка Едуардівна | ЦНТТМ | завідувач початково-технічного відділу |
2 | Гребень Марія Василівна | ССШ№30 | заступник директора з НВР |
3 | Демченко Світлана Володимирівна | ЗОШ№24 | вчитель хімії |
4 | Дубовик Людмила Анатоліївна | ДНЗ№5 | вихователь |
5 | Дудка Олександр Миколайович | ЗОШ№4 | вчитель математики |
6 | Задорожна Людмила Василівна | ЗОШ№ 15 | вчитель математики |
7 | Зайченко Наталія Іванівна | ДНЗ№8 | вихователь-методист |
8 | Кобзар Катерина Вікторівна | ДНЗ№25 | вихователь |
9 | Котенко Світлана Василівна | ДНЗ№32 | вихователь |
10 | Крамаренко Лідія Сергіївна | МНВК | вчитель |
11 | Крамінська Наталія Володимирівна | ДНЗ№21 | вчитель - сурдолог |
12 | Ломова Валентина Миколаївна | Косівщинська спеціальна ЗОШ-інтернат | вчитель-дефектолог |
13 | Москаленко Людмила Миколаївна | НВК№9 | директор |
14 | Олійник Юлія Володимирівна | «Ровесник» | вихователь |
15 | Рогачова Галина Михайлівна | НВК №16 | вчитель української мови та літератури |
16 | Чайка Вікторія Миколаївна | Дитячий будинок | юрисконсульт |
СКЛАД ПРЕЗИДІЇСумської міської організації профспілки працівників освіти і науки України |
|||
1 | Бондаренко Ганна Петрівна | ЗОШ №12 | вчитель початкових класів |
2 | Бороденко Світлана Миколаївна | ССШ №7 | вчитель фізики |
3 | Гога Людмила Миколаївна | Міська Профспілка | голова |
4 | Дубина Світлана Володимирівна | ЗОШ № 27 | вчитель хімії |
5 | Закорко Інна Іванівна | ДНЗ №32 | вихователь-методист |
6 | Міллєр Людмила Олександрівна | Міська Профспілка | головний бухгалтер |
7 | Киричок Ольга Віталіївна | НВК №34 | соціальний педагог |
8 | Кобець Валентина Леонідівна | ЗОШ №22 | вчитель англійської мови |
9 | Когут Вадим Дмитрович | СШ №29 | вчитель фізичної культури |
10 | Корж Віта Григорівна | Управління освіти і науки | спеціаліст I категорії |
11 | Левенець Вікторія Іванівна | ПДЮ | керівник гуртка |
12 | Мороз Ірина Михайлівна | ЗОШ № 23 | вчитель англійської мови |
13 | Мурашко Оксана Євгенівна | ДНЗ № 14 | вихователь |
14 | Рогова Наталія Володимирівна | ССШ № 10 | вчитель української мови та літератури |
15 | Толбатова Наталія Олексіївна | ДНЗ №30 | музичний керівник |
СКЛАД РЕВІЗІЙНОЇ КОМІСІЇСумської міської організації профспілки працівників освіти і науки України
|
|||
1 | Драган Наталія Олександрівна | ЗОШ№18 | вчитель математики |
2 | Луценко Тетяна Іванівна | ДНЗ № 16 | вихователь |
3 | П’ятигор Олена Олександрівна | ЦБ управління освіти і науки | заступник головного бухгалтера |
4 | Стеценко Ольга Олександрівна | НВК № 37 | вчитель початкових класів |
5 | Теслева Надія Іванівна | ЦБ управління освіти і науки | керівник групи обліку |
СКЛАД МАНДАТНОЇ КОМІСІЇСумської міської організації профспілки працівників освіти і науки України
|
|||
1 | Панченко Тетяна Миколаївна | ЗОШ№26 | вчитель української мови |
2 | Демиденко Олена Анатоліївна | ДНЗ № 2 | практичний психолог |
3
|
Яловенко Валентина Василівна
|
обласна гімназія-інтернат для талановитих дітей |
вчитель біології
|