Меню

Підсумки відбірного туру міського огляду –конкурсу «Сузір'я талантів»

11 квітня вже традиційно учасників відбірного туру міського огляду-конкурсу аматорського мистецтва «Сузір’я талантів» гостинно приймав колектив закладу загальної середньої освіти №21.

Сумська міська організації профспілки працівників освіти і науки України і управління освіти і науки Сумської міської ради щорічно проводять цей культурно-мистецький захід, який сприяє подальшому розвитку і популяризації самодіяльного мистецтва в усіх його жанрах і видах, підвищенню художнього рівня виконавської майстерності та репертуару творчих колективів, широкому залучення працівників до змістовного дозвілля.

Оцінювало виступи учасників журі, до складу якого увійшли: Людмила ГОГА – голова міського комітету профспілки працівників освіти і науки України;  Вікторія АРТЮХ – художній керівник народного театру танцю «Пігмаліон» Палацу дітей та юнацтва; Катерина ДЕНІСОВА – вчитель гри на бандурі ЗОШ № 24, керівник тріо бандуристів «Яремія»; Оксана ГЛУПАК – музичний керівник ДНЗ (центр розвитку дитини) №18 «Зірниця», керівник аматорського вокального ансамблю «Світанок», Лідія КОСТЕНКО – вчитель української мови та літератури ССШ№7.                

У відбірному турі огляду-конкурсу взяли участь представники 18 закладів освіти: школи №№ 7,9,15,27, В.Піщанська школа, ДНЗ №№ 3,18,22,23,24,25,26,29,31,36, НВК №41, обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, Палац дітей та юнацтва.

Творчі колективи продемонстрували високу майстерність та сценічну культуру в трьох номінаціях:«літературна творчість», «хореографічне мистецтво» та «художнє виконавство». 

За рішенням журі лауреатами відбірного туру огляду-конкурсу визнано:

в номінації «художнє виконавство»:

ДНЗ №18 – вокальний ансамбль «Світанок» (керівник Оксана ГЛУПАК);

ДНЗ№22 – Поліна КАЙДАШ;

ДНЗ№25 – вокальний ансамбль «Калинове намисто» (керівник Любов ЧЕРНЕГА);

ДНЗ№26 – вокальний дует у складі Олени РАДЧЕНКО і Еліни КОВАЛЬ;

ДНЗ№29 – Альона БАСКО;

ДНЗ№31 – Ольга БУРЛАКА; вокальний ансамбль (керівник Інна БОРИСЕНКО)

В.Піщанська ЗОШ – Людмила ПАСТУШЕНКО;

ССШ№7 – Віталій Нюкін; Вадим МАШКОВ; вокальний дует у складі Валерії ПАВЛИК і Ганни ВАСЮКОВОЇ, вокальний квартет (керівник Ганна ВАСЮКОВА), вокальний ансамбль (кервникВалерія ПАВЛИК), інструментальне тріо (керівник Вікторія ГРИЦАЙ)

Обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю – Ярослав ЩЕПОТІН. 

в номінації «літературна творчість»:

ДНЗ№3 –  Тетяна ОСТАПЕНКО;

ДНЗ№24 –Аліна ІЛЬЇНА.

 

в номінації «хореографічне мистецтво»:

ДНЗ№23 – східний танго у виконанні Тетяни ГОРОБЧЕНКО і Наталії НІКІТІНОЇ;

Палац дітей та юнацтва – хореографічна композиція «Жіночі роздуми» (керівник Вікторія АРТЮХ);

ССШ№7 - естрадний танок "Одного разу на вечірці" (керівник Юлія ПИЛИПЕНКО).

 

За участі лауреатів відбірного туру і творчих колективів ССШ№29 і ЗОШ№24, готується творчий звіт галузі «Освіта», який відбудеться в рамках міського фестивалю народної творчості «Сумські зорі» 18 квітня в приміщенні актової зали спеціалізованої школи №29 (вул. Заливна,25)  Початок о 16.00. 

Запрошуємо всіх бажаючих переглянути чудове дійство!

Більше фото за посиланням:

Огляд-конкурс "Сузір'я талантів" 11.04.2018

Організаційний комітет