Відбірний тур галузевого огляду –конкурсу «Сузір'я талантів» зібрав найкращих
28 березня 2017 року відбувся міський огляд-конкурс художньої самодіяльності аматорських колективів навчальних закладів міста Суми «Сузір’я талантів» на базі загальноосвітньої школи I-III ступенів №21, який щорічно проводить Сумська міська організації профспілки працівників освіти і науки України, за підтримки управління освіти і науки Сумської міської ради з метою підтримки і розвитку аматорського мистецтва, збереження національних традицій і культури.
Оцінювало виступи учасників журі, до складу якого увійшли: Гога Людмила Миколаївна – голова міської організації профспілки працівників освіти і науки України; Бойко Оксана Валеріївна – начальник організаційно-методичного відділу комунального закладу Сумської обласної ради «Сумський обласний науково-методичний центр культури і мистецтв»; Артюх Вікторія Валентинівна – художній керівник зразкового театру танцю «Пігмаліон» палацу дітей та юнацтва; Денісова Катерина Віталіївна – вчитель гри на бандурі ЗОШ № 24, керівник тріо бандуристів «Яремія»; Глупак Оксана Сергіївна – музичний керівник ДНЗ (центр розвитку дитини) №18 «Зірниця», керівник аматорського вокального ансамблю «Світанок».
В огляді-конкурсі взяли участь представники загальноосвітніх закладів (ЗОШ №19,20,21, ССШ №7,9,25,29), дошкільних (ДНЗ №2,3,8,14,20,23,24,26,28,НВК №11,37,41) та позашкільних навчальних закладів міста (ОЦПО та РТМ, Палац дітей та юнацтва). Творчі колективи продемонстрували високу майстерність та сценічну культуру в трьох номінаціях: «літературна творчість», «хореографічне мистецтво» та «художнє виконавство».
За рішенням журі лауреатами відбірного туру огляду-конкурсу визнано:
в номінації «художнє виконавство»
ДНЗ№2 – Олена Вороненко;
ДНЗ№8 - вокальний дует у складі Тетяни Ткачової і Олени Волошиної;
ДНЗ№7 – вокальний квартет у складі Юлії Павлової, Аліни Павленко, Ларисит Ганенко, Оксани Ковальової, керівник Оксана Ковальова;
НВК№11 – Людмила Пастушенко;
НВК№41 – Любов Чернега;
ССШ№7 – Віталій Нюкін;
ССШ№9 – вокальний ансамбль «Мальви», керівник Світлана Пилипенко;
ЗОШ№15 – Наталія Сергієнко;
ЗОШ№21 – Ірина Самсоненко;
Обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю – вокальний квартет у складі Юлії і Оксани Моря та Юлії Булавіної, керівник Оксана Моря;
Палац дітей та юнацтва - Каріна Астахова.
в номінації «літературна творчість»:
ДНЗ№3 – вірш «Мамина сорочка» у виконанні Тетяни Остапенко;
ДНЗ№24 – авторський вірш «Своя країна» у виконанні Аліни Ільїної;
ССШ№7 – авторський вірш «Суми» у виконанні Анни Кириленко;
ЗОШ№20 – прозовий твір «Новина» у виконанні Уляни Люботи;
в номінації «хореографічне мистецтво»:
ДНЗ№14 – естрадний номер «Шалені барабани», керівник Ірина Шахмурова;
ДНЗ№23 – східний танок у виконанні Тетяни Горобченко;
ДНЗ№26 – жартівливий танок «Кумушки із «Ласкавушки»», керівник Тетяна Жарікова;
НВК№41 – жартівливий танок «Одного разу в Одесі», керівник Юлія Бугайська;
Палац дітей та юнацтва – український народний танок «Подоляночка», керівник Вікторія Левенець
ССШ№7 - стилізований український танок "Ой, мамо, люблю Гриця", керівник Юлія Пилипенко.
Кращі виконавці та творчі колективи порадують освітян на творчому звіті, який відбудеться 03 квітня 2017 року в рамках міського фестивалю народної творчості «Сумські зорі».
Більше фото за посиланням: Відбірковий тур конкурсу "Сузір'я талантів" 28.03.17
Організаційний комітет відбірного огляду-конкурсу