Меню

Свідоцтво № 76 
Акшаєв Олександр Андрійович 

учитель музики  спеціалізованої школи №7

Талановитий педагог, людина із щирою душею, з високим інтелектуальним потенціалом та невичерпною енергією, який дарує дітям чарівний світ музики, добра та краси, відкриває джерело людських почуттів і переживань, є зразком для наслідування, еталоном усього правильного і мудрого. Його вихованці – постійні переможці міського та обласного конкурсу духових інструментів, Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси». 

 
 
 
 
  

 Свідоцтво № 77 
Безпала Тетяна Григорівна 

директор Центру науково-технічної творчості молоді

Професійно компетентний, надзвичайно талановитий та працездатний  керівник позашкільного закладу. Її здатність оперативно вирішувати професійні управлінські задачі та існуючі проблеми є зразком виваженості, терпіння, відповідальності і людяності. Своєю відданістю в роботі, талантом і майстерністю керівника позашкільного закладу вона запалює сердця колег, надихає до невтомного творчого пошуку.

 

 

 

 

 


   Свідоцтво № 78 
Власенко Ольга Сергіївна

учитель української мови та літератури спеціалізованої школи № 25

Учні Ольги Сергіївни є переможцями II етапу Всеукраїнських олімпіад з української мови та літератури,  Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, міжнародних конкурсів  з українознавства, мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Г.Шевченка, з української мови імені Петра Яцика, міського літературно-мистецького конкурсу імені Д.Білоуса «Диво калинове» у номінації «Поезія», захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Сумського територіального відділення Малої академії наук.

Ольга Сергіївна – лауреат міського конкурсу «Золоте серце», посіла III місце в міському конкурсі на «Кращий конспект уроку літератури рідного краю», учасник міського конкурсу «Срібні родзинки». Має публікації у фахових виданнях.

 

 


Свідоцтво № 79 
Коздровська Валентина Миколаївна 

керівник гуртка-методист Палацу дітей та юнацтва, керівник народної студії образотворчого мистецтва «Країна мистецтв», Заслужений майстер народної творчості України. 

 

Заслужений майстер народної творчості України, володар літературно-краєзнавчо-мистецької премії ім. П. Рудя у номінації «Культура і народна творчість» за створення сумської «Диво-писанки».

Досвідчений, творчий педагог. Валентина Миколаївна є постійним учасником конкурсів, фестивалів, творчих виставок, мистецьких акцій різних рівнів. Систематично проводить майстер-класи для педагогів міста та області. Досвід її роботи «Освітня студія образотворчого мистецтва: інноваційний досвід керівника студії Коздровської В.М.» узагальнено, затверджено та рекомендовано до друку Вченою радою Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.  


 Свідоцтво № 80 
Коржова Вікторія Юріївна

старший тренер відділення акробатики Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №2

У складі групи тренерів підготувала володарів Кубку України зі спортивної акробатики серед змішаних пар. Її вихованці виконали норматив майстрів спорту України зі спортивної акробатики, є призерами чемпіонатів України серед жіночих трійок, юнаків та юніорів.

 

 

 

 

 

 


 Свідоцтво № 81 
Кривонос Леся Валеріївна 

вихователь-методист дошкільного навчального закладу №16 «Сонечко»

Досконало володіє інноваційними освітніми методиками й технологіями, активно впроваджує передові методи керівництва виховною, освітньою діяльністю педагогічного колективу дошкільного закладу. Сприяє реалізації особистісно орієнтованого підходу до дітей дошкільного віку,  упровадженню педагогіки співробітництва. 

 

 

 

 

 

 


 Свідоцтво № 82 
Кругляк Наталія Іванівна

завідувач виховним відділом Інформаційно-методичного центру управління освіти і науки Сумської міської ради

Свою діяльність будує на принципах  системного підходу до формування теоретико-наукових знань педагогів, рівності умов для кожного з них щодо повної реалізації духовного та інтелектуального потенціалу. На високому організаційному рівні проводить  методичні заходи, проявляючи при цьому принциповість, вимогливість, уміння досягти поставленої мети.

 

Наталія Іванівна має високий рівень професіоналізму, творчості, володіє інноваційними освітніми методами й технологіями, активно використовує їх у виховній роботі. 

 

 


 Свідоцтво № 83 
Ноженко Любов Григорівна

заступник директора з виховної роботи загальноосвітньої школи № 18

 Неординарна особистість, досвідчена, сповнена творчими ідеями та натхненням. Любов Григорівна особистим прикладом утверджує в школярів загальнолюдські принципи моралі, виховує в них інтерес до культурно-національних традицій українського народу та інших народів світу. Учні школи №18 уже багато років поспіль – неодноразові переможці міських, обласних та Всеукраїнських конкурсів, виставок та фестивалів.  Професійність, наполегливість, любов до дітей – запорука її успіху та успіху її вихованців.

 

 

 

 

 


 Свідоцтво № 84 
Полятикіна Наталія Олександрівна

вихователь дошкільного навчального закладу № 2 «Ясочка»

Творчий, ініціативний педагог, вміло володіє і впроваджує сучасні технології розвитку, навчання та виховання дітей з вадами мови і мовлення. Уміло модернізує зміст і форми розвивально-виховного процесу згідно з сучасними вимогами, забезпечує розвиток самостійності, логічного мислення, мовлення своїх вихованців.

Наталія Олександрівна впроваджує в практику роботи з дітьми інноваційні підходи щодо виховання духовної єдності поколінь та суспільної культурної спадщини,  почуття патріотизму. Нею було створено  проект «Моє рідне місто», який сприяє формуванню  у старших дошкільників патріотичних почуттів до рідного міста, національної свідомості, любові до рідної землі, народу.

 

 


 Свідоцтво № 85 
Почкун Ніна Іванівна

учитель географії загальноосвітньої школи № 27

Креативна, ініціативна, творча особистість. Створила власну систему роботи з учнями, яка розкриває творчий потенціал дитини, уміння креативно мислити, розвивати можливості талановитих, обдарованих учнів. 

Її вихованці щороку стають переможцями ІІ етапу, учитель має переможців ІІІ та ІV етапів Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії.

 

 

 

 

 

 


 Свідоцтво № 86 
Резніченко Людмила Володимирівна

учитель фізичної культури спеціалізованої школи № 9 

Висококваліфікований, компетентний, відданій своїй справі педагог. Людмила Володимирівна - переможець обласного етапу на кращий «Інноваційний урок та урок з елементами футболу», її вихованці – переможці XXIII міської шкільної спартакіади з футболу, легкої атлетики та легкоатлетичного кросу. Учитель є постійним учасником та неодноразовим призером з легкої атлетики міської галузевої спартакіади працівників освіти.

 

 

 

 

 


 Свідоцтво № 87 
Ткачова Надія Михайлівна

завідувач дошкільного навчального закладу №8 «Космічний»

Надія Михайлівна гнучко використовує алгоритм управління, створює колектив однодумців, дає простір ініціативі співробітників, заохочує до оригінальних рівень та роботи на позитивний результат. 

Дошкільний заклад занесений до обласної мережі Шкіл сприяння здоров’ю, учасник загальнонаціональної громадської акції «Флагмани освіти і науки України»,  переможець Міжнародних екологічних конкурсів «Здоров’я може бути смачним», «Правдивий світ птахів», переможець міських конкурсів на кращий стан з фізичного виховання, спортивний майданчик, медичний кабінет, Інтернет - сайт. Досвід роботи закладу висвітлюється на сторінках педагогічної преси, видається в збірниках Сумського інституту післядипломної педагогічної освіти

 

 


 Свідоцтво № 88 
Харченко Людмила Олександрівна

практичний психолог НВК: загальноосвітня школа I ступеня - дошкільний навчальний заклад №41 «Райдуга» 

Харченко Людмила Олександрівна досягла високої результативності, є автором циклу занять для розвитку творчого мислення й уяви дітей «Веселкова фантазія» та корекційно-розвивальної програми «Чарівний світ» для дітей групи компенсую чого типу. Авторські програми надруковані на сторінках Всеукраїнської газети «Психолог дошкілля».

Посіла І місце в І (міському) етапі обласного конкурсу на кращий психологічний кабінет навчально-виховних закладів м. Суми, ІІ місце в обласному огляді-конкурсі на кращий психологічний кабінет дошкільних навчальних закладів. Отримала диплом за участь у міському конкурсі на кращу методичну розробку «Краща корекційно-розвивальна програма». Нагороджена дипломом на ІІ обласному Психологічному форумі за презентацію найкращого досвіду роботи з питання «Робота з гіперактивною дитиною» та «Ігри з піском».  

Свідоцтво № 89 
Чепела Тетяна Миколаївна

заступник директора з навчально-виховної роботи спеціалізованої школи № 29

Системний підхід до організації навчально-виховного процесу в закладі, вміння створити належний психологічний клімат для творчої праці педагогічного колективу і навчання учнів, створення умов для розвитку педагогічної майстерності та інноваційної діяльності – головні складові, які застосовує  Тетяна Миколаївна для реалізація адміністративної, педагогічної та методичної функції в закладі. 

 

 

 

 

 


Свідоцтво № 90 
Шрамко Лариса Володимирівна 

учитель початкових класів загальноосвітньої школи № 13 ім. Мачуленка

Бере безпосередню участь у розробці шкільного компонента змісту початкової освіти, у науково-методичній роботі міської Школи молодого вчителя, є автором та автором-укладачем методичних збірок, затверджених науково-методичною радою Інформаційно-методичного центру управління освіти і науки Сумської міської ради, членом журі міських та обласних фахових конкурсів.