Меню

Свідоцтво № 31
Корж Віта Григорівна

вихователь-методист Сумського дошкільного навчального закладу (ясел-садка) № 40 «Дельфін» м. Суми, Сумської області

Нагороджена Грамотою управління освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, управління освіти  Сумської міської ради, міського голови міста Суми.  

Методичне керівництво Віти Григорівни відзначається впровадженням управлінських інновацій, демократичністю, результативністю і професійною компетенцією. Педагог очолює творчу групу і школу молодого вихователя в закладі, методичне об’єднання вихователів дошкільних навчальних закладів міста, входить до складу експертної групи з вивчення роботи з атестації педагогічних працівників. Активна участь Віти Григорівни в міських, районних, обласних методичних заходах сприяє популяризації її педагогічного досвіду, зокрема у проведенні навчально-виховної роботи з питань сімейного і суспільного виховання. 


Свідоцтво № 32
Литвиненко Володимир Павлович 

керівник гуртка Сумського міського Центру науково-технічної творчості молоді

Нагороджений Грамотою Українського державного центру позашкільної освіти, Подякою управління освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації.  

Володимир Павлович – професіонал своєї справи, який здатен пробудити в дитині талант винахідника та раціоналізатора.  Його вихованець став бронзовим призером Етапу кубку Європи з авіамодельного спорту, переможцем Всеукраїнського конкурсу науково-дослідницьких, винахідницьких, раціоналізаторських робіт, гуртківці є неодноразовими переможцями чемпіонатів України з авіамодельного спорту.


Свідоцтво № 33
Лісаченко Марина Олександрівна

вчитель фізики комунальної установи Сумська спеціалізована школа I-III ступенів № 7 м. Суми, Сумської області

Нагороджена Грамотою управління освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, управління освіти і науки Сумської міської ради, переможець міського етапу конкурсу «Учитель року - 2009»

Характерна риса діяльності педагога - вміле використання інноваційних технологій навчання, охоплення в процесі пізнання інтелектуального потенціалу кожного учня, що сприяє глибокому розумінню та самостійному використанню знань учнями у нестандартних ситуаціях, проведенні фізичних експериментів, астрономічних спостережень. Показником роботи Марини Олександрівни є досягнення її вихованців, які щорічно стають призерами II,III,IV етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики, переможцями II, III, учасниками IV етапів конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, переможцями Міжнародного конкурсу молодіжних проектів «Енергія і середовище».


Свідоцтво № 34
Маковецький Сергій Володимирович

керівник народного ансамблю сучасного бального танцю «Веселка» Сумського Палацу дітей та юнацтва 

Нагороджений Знаком «Відмінник освіти України», Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України, міського голови міста Суми, обласної організації профспілки працівників освіти і науки України, Почесною відзнакою Сумської обласної ради «За високі досягнення».  

Народний ансамбль сучасного бального танцю, очолюваний Сергієм Володимировичем, об’єднує близько 200 вихованців віком від 5 до 20 років і веде широку концертну діяльність, є призером обласних конкурсів сучасного бального танцю, лауреатом Всеукраїнських фестивалів народної творчості. Танцювальні спортивні пари колективу стають фіналістами, призерами, переможцями Всеукраїнських, Міжнародних танцювальних турнірів у місті Харкові, Києві, Євпаторії, Сімферополі, Одесі, Запоріжжі, Черкасах, Москві, Вроцлаві (Польща), в Голландії. 


Свідоцтво № 35
Наумова Олена Геннадіївна 

музичний керівник Сумського спеціального реабілітаційного навчально-виховного комплексу: «Загальноосвітня школа I ступеня - дошкільний навчальний заклад № 34» м. Суми, Сумської області

Нагороджена Грамотою управління освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, управління освіти і науки Сумської міської ради.  

Використання Оленою Геннадіївною в  навчальному процесі інноваційних освітніх методик Орфа, Монтессорі, активне їх поширення в професійному середовищі, розробка авторської «Програми з музичного виховання для дітей з дитячим церебральним паралічем» сприяють вдосконаленню корекційно-реабілітаційної роботи закладу. Вихованці Олени Геннадіївни є постійними учасниками та неодноразовими призерами міських та обласних конкурсів художньої самодіяльності «Надія», «Повір у себе», учасниками Всеукраїнського Ходотону «Усі різні, усі рівні» у місті Києві.


Свідоцтво № 36
Ніколенко Світлана Вікторівна 

методист Сумського міського Центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді

Нагороджена Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України, Державного комітету лісового господарства України, Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, управління освіти і науки обласної державної адміністрації, управління освіти Сумської міської ради, міського голови міста Суми.  

Методичне керівництво Світлани Вікторівни відзначається високою професійною компетенцією. Розроблена нею авторська навчально-виховна програма «Юні лісівники» сприяє формуванню у дітей знань про взаємозв’язки в довкіллі, вихованню екологічної культури. Свідченням результативності навчально-виховного процесу є перемоги вихованців у обласних та Всеукраїнських етапах конкурсів та акцій: «Науково-дослідницьке проектування і винахідництво», «Біощит», «Ліси для нащадків», «Майбутнє лісу у твоїх руках». А створений за ініціативи Світлани Вікторівни структурний підрозділ закладу – учнівське лісництво «Паросток», у 2011 році визнано кращим в Україні.


Свідоцтво № 37 
Павлик Валерія Василівна 

вчитель музики комунальної установи Сумська спеціалізована школа I-III ступенів № 7 м. Суми, Сумської області

Нагороджена Грамотою управління освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, управління освіти і науки Сумської міської ради, Почесним знаком Федерації профспілок України «За досягнення в аматорському мистецтві», Подякою Федерації профспілок України, Почесною грамотою Сумської обласної ради профспілок, обласної організації профспілки працівників освіти і науки України. 

Валерія Василівна - талановитий педагог по класу вокалу, тому одним із пріоритетних завдань вважає виховання професійних вокально-хорових навичок в учнів. Розроблена Валерією Василівною авторська програма курсу хорового співу для спеціалізованих класів з поглибленим вивченням  предметів художньо-естетичного циклу, сприяла формуванню хорового колективу школи «Камертон», який має звання «зразковий», появі призерів міських, обласних та регіональних конкурсів дитячої творчості. Валерія Василівна є керівником хору вчителів та малих форм вокалу в закладі, які є щорічними переможцями галузевого фестивалю аматорського мистецтва «Сумські зорі», лауреатами обласного та міського фестивалів аматорського мистецтва та народної творчості.


Свідоцтво № 38
Пишкіна Ольга Василівна

вчитель географії комунальної установи Олександрівська гімназія Сумської міської ради Сумської області

Нагороджена Грамотою управління освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації.  

Ольгу Василівну визнано кращим вчителем міста Суми по роботі з інтелектуально обдарованими учнями в 2011-2012 навчальному році. Адже вона підготувала 4 переможця ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з основ економіки та географії, 1 переможця фінального етапу Всеукраїнської олімпіади з основ економіки. Її учні - учасники та призери Всеукраїнського турніру юних економістів, міського географічного турніру «Еверест». Щирість і тактовність у спілкуванні, принциповість і об’єктивність в оцінюванні знань, компетентність і обізнаність як фахівця сформували високий авторитет і повагу до вчителя серед колег, учнів та їх батьків.


Свідоцтво № 39
Плахотнікова Галина Дмитрівна 

директор Інформаційно-методичного центру управління освіти і науки Сумської міської ради

Нагороджена Грамотою Міністерства освіти і науки України, міського голови міста Суми, Подякою Сумської  обласної державної адміністрації, Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.  

Під керівництвом Галини Дмитрівни розроблена Концепція розвитку Інформаційно-методичного центру та програма «Освіта міста Суми на 2011-2015 роки», які сприяють підвищенню якості організації методичної роботи в загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах міста, активному впровадженню в діяльність досягнень сучасної педагогіки, залученню керівників закладів до вільного обміну управлінським досвідом. Організація тематичних круглих столів для керівників закладів освіти, проведення міських етапів Всеукраїнського конкурсу «Учитель року»,  обласного конкурсу «Золоте серце», огляду-конкурсу на кращий шкільний кабінет, координація всіх методичних заходів – не повний перелік обов’язків, які Галина Дмитрівна реалізує творчо, з особливим ентузіазмом і неповторністю.


Свідоцтво № 40
Плотницька Ольга Федорівна 

директор комунальної установи Сумська загальноосвітня школа I-III ступенів № 27 м. Суми, Сумської області 

Нагороджена Грамотами управління освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, управління освіти і науки Сумської міської ради.    

Очолюваний Ольгою Федорівною учнівський та педагогічний колективи працюють стабільно, що забезпечує належний рівень навчальних досягнень учнів, високі досягнення у Всеукраїнських учнівських олімпіадах з навчальних предметів, конкурсах. Протягом останніх 3 років 16 учнів школи здобули 37 перемог у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, 10 учнів мають 19 перемог у ІІІ етапі, 5 учнів стали призерами ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії, географії, української мови та літератури, трудового навчання. За результатами участі в предметних олімпіадах учні навчального закладу є стипендіатами Президента України, голови Сумської обласної державної адміністрації, міського голови. Школа стала призером у рейтингу участі навчальних закладів м. Суми в конкурсах та методичних заходах у 2011-2012 навчальному році.


Свідоцтво № 41 
Рогова Наталія Володимирівна 

вчитель української мови та літератури комунальної установи Сумська спеціалізована школа I-III ступенів № 10 імені Героя Радянського Союзу О.Бутка м. Суми, Сумської області

Нагороджена Дипломом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Національного науково-дослідного інституту українознавства та всесвітньої історії,  Грамотами управління освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, управління освіти і науки Сумської міської ради,  Почесною грамотою Центрального комітету Профспілки працівників освіти і науки України, Сумської  обласної організації профспілки працівників освіти і науки України.

В навчальній та позакласній діяльності Наталія Володимирівна створює атмосферу активного творчого співробітництва, залучає учнів до самостійної роботи з використанням інформаційно - комп’ютерних технологій. А досвід створення різновікових груп обдарованих учнів для якісної підготовки до олімпіад, конкурсів, турнірів, дає свої позитивні результати. Так, у минулому навчальному році вихованці Наталії Володимирівні посіли призові місця на II і III етапах Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури, міському етапі Всеукраїнського мовно-літературного конкурсу «Диво калинове» імені Дмитра Білоуса, II,III,IV етапах мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка,  II етапі конкурсу з української мови імені Петра Яцика, у конкурсі-захисті учнів-членів Малої академії наук – призери обласного та Всеукраїнського етапів, призове місце в Інтернет-олімпіаді IV Міжнародного конкурсу з українознавства, переможці екологічного конкурсу «Де бджоли – там і мед».


Свідоцтво № 42 
Солодовник Ольга Олександрівна 

завідувач Сумського дошкільного навчального закладу (ясел-садка) № 28 «Ювілейний» м. Суми, Сумської області

Нагороджена Знаком «Відмінник освіти України», Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України, Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України, управління освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, міського голови міста Суми, переможець обласного конкурсу  «Золоте серце».  

Ольга Олександрівна вміло впроваджує в роботу елементи педагогічного менеджменту, який сприяє оновленню змісту навчально-виховного процесу в умовах реформування освітянської галузі, створенню максимально сприятливих умов для всебічного розвитку вихованців, зміцненню кадрового потенціалу закладу. Педагогічна діяльність позначена вагомими особистими здобутками і досягненнями закладу, серед яких: створення освітньо-виховних програм, перемоги у міському огляді-конкурсі куточків практичної діяльності дітей, екологічній грі «Екомобіль», обласному конкурсі «Імідж дошкільного навчального закладу», «У садочку як у віночку», Громадській акції «Флагмани освіти і науки України».


Свідоцтво № 43
Циганенко Ірина Іванівна 

заступник директора з навчально-виховної роботи комунальної установи Сумська загальноосвітня школа I-III ступенів № 21, м. Суми, Сумської області

Нагороджена Знаком «Відмінник освіти України», Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України.

Системний підхід до організації навчально-виховного процесу в закладі, вміння створити належний психологічний клімат для творчої праці педагогічного колективу і навчання учнів, створення умов для розвитку педагогічної майстерності та інноваційної діяльності – головні складові, які застосовує  Ірина Іванівна для реалізація адміністративної, педагогічної та методичної функції в закладі. А перемога в міському  огляді-конкурсі «Кращий шкільний кабінет» у номінації «Методичний кабінет», яким завідує Ірина Іванівна, є свідченням грунтовного підходу педагога до методичної роботи в закладі, який передбачає проведення семінарів, методичних консультацій та здійснення змістовного методичного супроводу.


Свідоцтво № 44
Шепєлєва Наталія Володимирівна 

вчитель світової літератури комунальної установи Сумська загальноосвітня школа I-III ступенів № 26 м. Суми, Сумської області

Нагороджена Грамотами управління освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, управління освіти і науки Сумської міської ради, переможець міського етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2011».    

Педагог в роботі з учнями практикує нестандартні форми і методи, будує відносини з ними на основах педагогіки співробітництва. Значну увагу Наталія Володимирівна приділяє роботі з обдарованими учнями, які стають призерами II етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади зі світової літератури. Шкільний кабінет, яким завідує Наталія Володимирівна, у 2012 році визнаний лауреатом міського огляду-конкурсу «Кращий шкільний кабінет» у номінації «Кабінет світової літератури». Педагог очолює шкільне методичне об’єднання вчителів суспільно-гуманітарного циклу, бере активну участь в роботі міського методичного об’єднання, щедро ділиться своїми творчими та професійними здобутками з колегами школи, міста, області. 


Свідоцтво №45
Якименко Наталія Іванівна 

завідувач Сумського дошкільного навчального закладу (ясел-садка) № 14 «Золотий півник» м. Суми, Сумської області

Нагороджена Грамотою управління освіти і науки Сумської міської ради, міського голови міста Суми, Подякою Федерації профспілок України, Почесною грамотою Центрального комітету Профспілки працівників освіти і науки України, Сумської  обласної організації профспілки працівників освіти і науки України.  

Здійснюючи адміністративне та методичне керівництво, Наталія Іванівна виявляє ґрунтовну професійну компетентність в організації навчально-виховного процесу, впроваджує сучасні інноваційні методики і технології М.Монтессорі, С.Русової, М.Зайцева, М.Єфименка, педагогічну спадщину В.Сухомлинського, що дозволило провести апробацію на базі закладу Програми розвитку для дітей старшого віку «Впевнений старт»,  відкриті заняття для методичних об’єднань педагогів міста і області, для слухачів курсів обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. Здобутки закладу вагомі, серед них: перемоги у міському та обласному етапах Всеукраїнського конкурсу «Школа сприяння здоров’ю», конкурсі «Здорова нація», Громадській акції «Флагмани освіти і науки України».