Меню

Свідоцтво №106

Артюх Тетяна Дмитрівна

вихователь-методист дошкільного навчального закладу № 31 «Ягідка»

Нагороджена грамотами управління освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, грамотами управління освіти і науки Сумської міської ради 

Діяльність Тетяни Дмитрівни відзначається  високою компетентністю і результативністю. Вона є керівником методичних об’єднань вихователів і членом творчої групи освітян міста. 

Під її керівництвом дошкільний заклад декілька років поспіль посідає призові місця у міських освітніх проектах: «Буду я природі другом», «Природа виховує і навчає» та обласному фестивалі «Гармонія руху». У 2016 році методичний кабінет дошкільного закладу посів ІІ призове місце у міському конкурсі «Кращий методичний кабінет».

Тетяна Дмитрівна – людина творчої вдачі. Вона складає вірші, які неодноразово представляє на конкурси, публікується на шпальтах фахових видань з 2015 року, де ділилася досвідом роботи щодо проведення нетрадиційних форм роботи з педагогічними кадрами.


 Свідоцтво №107

 Беспала Любов Миколаївна

керівник фотостудії «Ми» Сумського міського Центру науково-технічної творчості молоді

 Нагороджена Грамотою управління освіти і науки Сумської міської ради 

Висококваліфікований, компетентний, відданій своїй справі педагог, який будує навчальну діяльність на основі використання технології розвитку критичного мислення,  досконало володіє ефективними формами і методами організації освітнього процесу. 

Любов Миколаївна – активний учасник фахових конкурсів. У 2016 році вона посіла I місце у Всеукраїнському конкурсі рукописів навчальної літератури для позашкільних навчальних закладів систем освіти. У 2014 році – II місце у  обласному конкурсі методичних матеріалів за науково-технічним напрямом позашкільної освіти.  

Педагог охоче передає вихованцям свої знання і вміння, життєвий досвід і багатогранний талант. Фотороботи її гуртківців експонуються на міжнародних, всеукраїнських виставках, фотовиставках, конкурсах, фестивалях, де завжди посідають призові місця. 

Зокрема, у 42-ій Міжнародній дитячій виставці «Лідіце-2014» та і 44-ій Міжнародній дитячій виставці «Лідіце-2016» (Чехія), Міжнародному фотоконкурсі «Young man in the 21gt century» (Литва, 2014,2016,2017), щорічному Міжнародному дитячому, молодіжному фестивалі аудіовізуальних мистецтв «Кришталеві джерела - XXIІІ», «Кришталеві джерела - XXIV», «Кришталеві джерела - XXV», «Кришталеві джерела - XXVI», IV regionaalse laste ja noorte loomingu fotofestival «Pilk – 2016» (Естонія, 2016), V Міжнародному фотофестивалі «Погляд -2017» (Естонія, 2017). Роботи вихованців Любові Миколаївни надруковані в каталогах за підсумками Міжнародного конкурсу «Музейні зустрічі з фотографією» (Польща, 2015,2016) та включені до експозиції 29-го Міжнародного конкурсу молодіжної фотографії (FIAP) (Люксембург, 2016)


Свідоцтво №108

Белокопитова Ірина Дмитрівна

вихователь дошкільного навчального закладу № 30 «Чебурашка» 

Нагороджена Грамотою Сумської обласної державної адміністрації, грамотами управління освіти і науки Сумської міської ради 

Вихователь активно працює над проблемою «Розвиток творчих здібностей дошкільників засобами нетрадиційних технік малювання та аплікування», розробила програму гуртка художньо-естетичного спрямування «Диво-майстерня» для дітей старшого дошкільного віку, активно впроваджує сучасні методи і прийоми для  художньо - естетичного розвитку дитини. 

Завдяки вдало організованій діяльності у дошкільнят помітна значна динаміка в умінні створювати незвичайні композиції  із стрічок,  бісеру, полімерної глини та гіпсу. Інтер’єр дошкільного закладу прикрашають роботи вихованців гуртка, виконані засобами сучасних технік і матеріалів зображувальної діяльності.

 

Ірина Дмитрівна бере активну участь у проведенні майстер-класів для педагогів до Дня дошкілля, різноманітних виставках до Дня міста, виготовила змістовні дидактичні посібники, які неодноразово відзначені організаторами міських конкурсів та виставок.


Свідоцтво №109

 Діденко Тетяна Вікторівна

вчитель початкових класів спеціалізованої школи I ступеня №30 «Унікум»

Нагороджена знаком «Відмінник народної освіти УРСР», Почесною грамотою науково-методичного центру середньої освіти Міністерства освіти і науки України, Грамотою управління освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації,  Почесною грамотою Сумської обласної ради

Учитель досконало володіє методикою сучасного уроку та ефективно впроваджує інноваційні педагогічні технології розвивального навчання через створення ситуації успіху, активну творчу діяльність учнів на уроках, участь в інтелектуальних змаганнях.

За новою програмою педагогом розроблено серію нетрадиційних уроків для 1 класу та презентації до них за темою «Таємниці природи», опрацьовано проекти  «Зелене чудо планети-дерево», «Т.Г. Шевченко на Сумщині», «Зустрічаємо пернатих друзів на Сумщині». Ці надбання опубліковано на особистому сайті педагога та на освітянському сайті infourok.ru.

У 2012 році стала переможцем міського конкурсу педагогічної майстерності «Срібні родзинки». Педагог є членом шкільної творчої групи, яка працює за темою: «Використання інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-виховному процесі в середовищі «1 учень – 1 комп’ютер» на базі шкільних нетбуків, ділиться власним досвідом на засіданнях педагогічної ради, методичного об’єднання вчителів початкових класів, керує школою професійної адаптації.

Тетяна Вікторівна є співавтором робочих зошитів для 1 класу «Прописи», «Читаночка», які у червні 2015 року було рекомендовано до використання Міністерством освіти і науки України.

У 2014 році її учениця перемогла в інтелектуальному блоці обласного природничо-математичного конкурсу «Совенятко».


Свідоцтво №110

 Капустіна Галина Іванівна

вчитель географії спеціалізованої школи I-III ступенів №7 імені Максима Савченка

Нагороджена нагрудним знаком «Відмінник освіти України», Почесними грамотами Міністерства освіти і науки України, Подякою Міністерства освіти і науки України, грамотами департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, Подяками департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, грамотами управління освіти і науки Сумської міської ради 

Людина рідкісної працездатності й відповідальності, яскрава творча особистість, яка самовіддано реалізує свій потенціал. Переможець українського рейтингу конкурсу «Я – активний освітянин». 

Учні Галини Іванівни виявляють глибокі та міцні знання, успішно виступають на міських, обласних та Всеукраїнських предметних олімпіадах. За останні п’ять років 11 учнів педагога стали призерами ІІ етапу, 4 учні – ІІІ етапу та 1 учень – ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії; 1 учень - переможець ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту наукових робіт Малої академії наук України.  


Свідоцтво №111

 Коваленко Тетяна Геннадіївна

музичний керівник навчально-виховного комплексу: «Загальноосвітня школа I ступеня – дошкільний навчальний заклад №11 «Журавонька» 

Нагороджена Грамотами управління освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, грамотами управління освіти і науки Сумської міської ради, Грамотою міського голови 

Робота педагога ґрунтується на принципах гуманізму, педагогіки партнерства. Вона добре володіє методами та прийомами, направленими на розвиток музично-творчих здібностей вихованців, впроваджує в освітню практику ідеї прогресивного педагога Карла Орфа.

Тетяна Геннадіївна спрямовує свою роботу на зміцнення духовного здоров’я дитини за допомогою музики дзвонів та дзвонінь. Завдяки використанню ідей  етнопедагогіки у вихованців добре сформовані музичні компетентності, розвинені музичні та творчі здібності, відмічена висока пізнавальна активність, що свідчить про їх добрий фізичний та психологічний стан  здоров’я.  

Досвід її роботи, майстер-клас з використання музики дзвонів як арт терапевтичного методу були представлені на обласному науково-практичному семінарі для музичних керівників дошкільних закладів і ІІІ Всеукраїнській конференції практичних психологів. 

Під керівництвом Тетяни Геннадіївни в закладі створено інструментальний гурток «Срібний дзвіночок», вихованці якого беруть активну участь у культурному житті навчального закладу і міста, є неодноразовими призерами і лауреатами міського конкурсу дитячих оркестрів духових та народних інструментів (ІІ місце 2013 р., І місце -  2014 р.), фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» (ІІІ місце, 2017 р.). Інструментальний колектив увійшов у трійку лідерів V міського фестивалю «Зоряний простір» (2009 р.), посів І місце у Першому відкритому обласному фестивалі-конкурсі вокального мистецтва «Голос мрій» (2014 рік). Тетяна Григорівна готує вихованців закладу для участі  у щорічних міських фестивалях дитячої творчості серед дошкільних навчальних закладів «Україна – рідний край», «Щасливий світ дитинства» (2016, 2017 роки).


 Свідоцтво №112 

 Куцелепа Світлана Степанівна

вчитель біології загальноосвітньої школи I-III ступенів №23  

Нагороджена Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України, Грамотою управління освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, Подякою управління освіти і науки Сумської міської ради, Почесною грамотою міського голови

Світлана Степанівна – педагог за покликанням, творчий, незалежний, конкурентоспроможний, морально і духовно розвинений учитель, який любить свою роботу і своїх вихованців. Лідер і менеджер: бере відповідальність за успіх свого учня, добре працює у команді з іншими вчителями, є порадником, другом та помічником для дітей. Світлана Степанівна проактивна, звільнена від стереотипів, мислить інноваційно, створює середовище для ефективного навчання та розкриття таланту дитини. Навчає лідерству та командній роботі, розвиває в учнях критичне мислення і навички вирішення проблем, дає право вибору та вчить брати відповідальність за свій вибір, а також своїм прикладом демонструє навики для успіху в XXІ столітті. 

Значну увагу педагог приділяє роботі з обдарованими учнями. Її вихованці посідають призові місця на ІІ і ІІІ етапах Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології, є слухачами факультету «Волонтер природи», успішно складають зовнішнє незалежне оцінювання, вступають до вищих навчальних закладів, де профільним предметом є біологія..

Світлана Степанівна – координатор Всеукраїнського природничого конкурсу «Колосок», член міської творчої лабораторії вчителів біології, переможець міського конкурсу «Срібні родзинки», близько двадцяти років організовувала та спрямовувала діяльність членів галузевої Профспілки на захист правових, соціально-економічних інтересів працівників. Життєва мудрість Світлани Степанівни є підтримкою для всіх, з ким вона має справу, а оптимізм не дає зупинятися на досягнутому. 


  Свідоцтво №113

 Маневська Алла Віталіївна

вчитель хімії спеціалізованої школи I-III ступенів № 10 ім. Героя Радянського Союзу О.Бутка

Нагороджена грамотами управління освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, грамотою Департаменту управління освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, грамотами управління освіти Сумської міської ради, подякою Сумської обласної ради, грамотою міського голови міста Суми.

Робота вчителя ґрунтується на проблемних, пошуково-дослідницьких, комунікативно-діалогічних та аналітичних  методах навчання. Її уроки цікаві, змістовні, насичені творчістю, активністю учнів, що забезпечується вмілим упровадженням  в практику роботи вчителя особистісного орієнтованого навчання. Педагог використовує активні форми навчання: уроки-дискусії, уроки-заліки, уроки-КВК, уроки-дослідження, прес-конференції, захист проектів,  що забезпечує атмосферу співтворчості та співпраці вчителя та учнів.

Особливу увагу Алла Віталіївна приділяє обдарованим учням. За останні п’ять років педагогом підготовлено 14 призерів  ІІ етапу, 6 – ІІІ етапу, 3 – ІV етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії, 2 переможці ІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН.

У 2011 році Алла Віталіївна створила авторську програму факультативного курсу для учнів 10-11 класів «Фармацевтична хімія», яка посіла перше місце у Всеукраїнському конкурсі – «Я – активний освітянин». Протягом десяти років педагог є керівником шкільного методичного об’єднання  вчителів природничих дисциплін. Бере активну участь у проведенні конференцій, педагогічних читань, практичних семінарів, круглих столів, є наставником молодих колег. Неодноразово брала участь у міському конкурсі «Срібні родзинки», була переможцем у 2013 році, лауреатом у 2016 році. Педагог постійно ділиться своїм педагогічним досвідом на сторінках педагогічних видань. У 2016-2017 році подано до друку в журнал «Шкільний світ» три публікації. Має власний сайт з широким спектром матеріалів для учнів та вчителів хімії.


Свідоцтво №114 

 Мільченко Світлана Вікторівна

вчитель біології та хімії загальноосвітньої школи I-III ступенів №22  

Нагороджена Подякою управління освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, Подякою Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, Грамотою Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, Грамотою управління освіти і науки Сумської міської ради, Грамотою міського голови, Почесною відзнакою Сумської міської ради «За майстерність» 

Учитель досконало володіє методикою сучасного уроку, ефективно впроваджує інноваційні педагогічні технології, що спрямовані на втілення особистісно зорієнтованого, діяльнісного підходів до навчання. Це спонукає школярів до активної, творчої пошукової діяльності, розвиває пізнавальні здібності, пробуджує інтерес до вивчення предмета, стимулює розвиток логічного та  креативного мислення. Педагогічною родзинкою вчителя є створена нею система оцінювання «Банк знань», яка дозволяє здійснити контроль знань та вмінь учнів під час ігрової діяльності.

Свідченням високої результативної роботи педагога є успіхи школярів у навчальній діяльності. Останні 5 років серед її вихованців щорічно є призери ІІ, ІІІ етапів та учасники ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології, хімії, екології, переможці конкурсів екологічного спрямування.

Учитель постійно дбає про підвищення фахового рівня. Кілька років поспіль є призером міського фахового конкурсу «Срібні родзинки», призером І (міського етапу) та лауреатом ІІ (обласного етапу) Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2017». Своїм досвідом та здобутками охоче ділиться з колегами школи, міста, області під час проведення семінарів, консультаційних пунктів, майстер-класів, показових уроків для студентів СДПУ ім. А.С. Макаренка; бере участь у роботі міської «Школи педагогічних ініціатив», де є інструктором майданчика «Ігрові технології навчання». Має публікації в педагогічних виданнях Інформаційно-методичного центру управління освіти і науки Сумської міської ради, Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. Підготувала навчальні посібники «Дидактичні ігри на уроках біології» та «Нестандартні уроки біології».


 Свідоцтво №115

 Назарова Тетяна Андріївна

заступник директора загальноосвітньої школи I-III ступенів № 19 ім. М.С.Нестеровського

Нагороджена нагрудним значком «Відмінник народної освіти», нагрудним знаком «Відмінник освіти України», грамотою Міністерства освіти і науки України, управління освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, управління освіти і науки Сумської міської ради, Почесною грамотою голови Сумської обласної ради

Досвідчений, творчий педагог, добрий організатор, мудрий наставник. Майстер педагогічної справи, впроваджує в практичну роботу цікаві задумки, нові технології, новаторські ідеї, накопичує цікавий досвід.

Проблема школи «Упровадження інноваційних педагогічних технологій як засобу розвитку особистості в системі компетентнісно орієнтованого підходу до навчання і виховання» визначає особистісно орієнтований підхід до кожного вчителя і учня пріоритетним напрямком у роботі Тетяни Андріївни.

Підвищенню престижу закладу сприяють презентації, участь у виставках передового педагогічного досвіду, Всеукраїнського конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика, висвітлення роботи педагогів у пресі, участь у різноманітних освітянських конференціях, форумах, семінарах.


 Свідоцтво №116

 Півень Маргарита Григорівна

учитель історії загальноосвітньої школи I-III ступенів № 21

Нагороджена подяками Департаменту освіти і науки  Сумської обласної державної адміністрації, грамотами управління освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, грамотами управління освіти і науки Сумської міської ради 

Маргарита Григорівна створює на уроках сприятливу атмосферу для впровадження освітніх інновацій, що знайшли відображення у високих показниках якості діяльності педагога і учнів. Її учні - учасники та призери ІІ, ІІІ та ІV етапів Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії. Команда юних істориків посіла ІІ місце у ХІІ міській мультимедійній історичній олімпіаді та І місце в міському турнірі юних істориків.

Вчитель є активним учасником шкільних та міських методичних об’єднань. Щороку входить до складу журі ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії. Працює в складі міської творчої групи з краєзнавства. Має друковані роботи на шпальтах педагогічної преси. 


  Свідоцтво №117

 Серпенінов Олександр Олексійович

директор загальноосвітньої школи I-III ступенів №18.

Присвоєно почесне звання України «Заслужений вчитель України», нагороджений нагрудним значком «Відмінник народної освіти», Почесною Грамотою Міністерства освіти України, Почесною грамотою комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України,  грамотами і Подякою управління освіти і науки Сумської міської ради, Подяками голови Сумської обласної державної адміністрації, Почесною відзнакою Сумської міської ради «За заслуги перед містом» ІІ ступеня, Почесною відзнака Сумської міської ради, грамотами міського голови 

Директор докладає значних зусиль для творчої організації навчально-виховного процесу, підвищення якості методичної роботи та покращення педагогічної майстерності вчителів. За його сприянням створені належні умови для розвитку творчих здібностей педагогічних працівників школи та впровадження інноваційних технологій у систему роботи кожного вчителя. Кваліфікаційний рівень педагогів - один з найвищих у місті: 49 учителів мають вищу кваліфікаційну категорію, 30 педагогів мають звання «старший вчитель» та  4 учителям установлено педагогічне звання «вчитель-методист». Діяльність закладу побудована на принципах дитиноцентризму, гуманізму, демократизму, педагогіки співробітництва, наступності  й безперервності освіти, збереження здоров’я учнів та розвитку їх розумових, фізичних  та творчих здібностей. 

Учні школи – учасники та переможці Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови і правознавства. 

У навчальному закладі проводиться значна робота по патріотичному вихованню школярів. Школярі та вчителі беруть активну участь у волонтерській та благодійній діяльності по наданню допомоги учасникам ІІ світової війни та воїнам АТО, їхнім сім’ям. Школа тісно співпрацює   з міською Радою ветеранів України. На базі закладу за участю Ради ветеранів  та учнів школи проводяться загальноміські свята, присвячені Дню Перемоги та Примирення, Дню людей поважного віку, Дню звільнення України від нацистських загарбників та інші.

Олександр Олексійович - ініціатор створення музею Олімпійської Слави Сумщини на базі школи №18, у якій навчався заслужений майстер спорту, дворазовий чемпіон олімпійських ігор   В.С. Голубничий. У закладі постійно проводяться  спортивні заходи, свята шкільного, міського,  обласного та  всеукраїнського  рівнів.


   Свідоцтво №118 

Тимченко Світлана Олескандрівна

учитель української мови та літератури загальноосвітньої школи I-III ступенів №20

Нагороджена Подякою Міністерства освіти і науки України, Грамотою управління освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, Грамотою управління освіти і науки Сумської міської ради

Кожний урок учителя побудований на основі комунікативно-діяльнісного принципу, який сприяє тому, що дитина хоче говорити, бо тільки внутрішньо вмотивоване мовлення є основою розвитку комунікативної компетентності. 

Учні Світлани Олександрівни демонструють глибокі знання на конкурсах різної направленості, результатом чого є перемога на міському конкурсі «Мови чиста криниця», ІІ місце на ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури, ІІ етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т.Г.Шевченка, І місце у фінальному етапі XVI Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням.

Педагог очолювала міські творчі лабораторії вчителів української мови та літератури, брала активну участь у роботі міського методичного об’єднання вчителів української мови та літератури, проводила виступи та майстер-класи для колег у рамках співпраці з СОІППО. Має друковані роботи у виданнях «Шкільний світ», «Основа», інтернет-публікації, сертифікати конкурсів «Панорама творчих уроків», «Творчий учитель – обдарований учень», є переможцем І, ІІ, учасником ІІІ туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2009» у номінації «Українська мова та література», брала активну участь у міському конкурсі педагогічної майстерності «Срібні родзинки». Щороку Світлана Олександрівна очолює журі ІІ етапу конкурсу знавців української мови ім. П.Яцика, член журі ІІ, ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури, ІІ етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т. Г. Шевченка, міського конкурсу ораторського мистецтва; була головою журі міського туру конкурсів «Учитель року – 2012, 2015». Задля збереження, примноження і розвитку рідного слова бере участь у реалізації  Всеукраїнського науково-педагогічного проекту «Філологічний Олімп». За підсумками професійного конкурсу-огляду Всеукраїнського науково-педагогічного проекту «Філологічний Олімп» «На хвилі сучасності…» Світлана Олександрівна посіла І місце в номінації «Методичні розробки майстер-класу з використанням інноваційних педагогічних технологій», майстер-клас «Медіамозаїка або 7 прийомів роботи з відео». З метою обміну досвідом з використання нових освітніх технологій, інноваційних методів та прийомів навчання була задіяна у якості педагога-інструктора в роботі міської Школи педагогічних ініціатив.


   Свідоцтво №119

 Феденко Олена Олексіївна

головний спеціаліст управління освіти і науки Сумської міської ради

Нагороджена нагрудним знаком Міністерства освіти і науки України „Відмінник освіти України”, нагрудним знаком Міністерства освіти і науки України «Софія Русова», Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України, грамотами  управління  освіти і  науки  Сумської обласної державної адміністрації, Почесною грамотою голови Сумської облдержадміністрації,  Почесними грамотами міського голови 

Олена Олексіївна дбає про отримання  якісної  дошкільної освіти дітьми в 44 дошкільних навчальних закладах міста. Докладає значних зусиль для постійного підвищення у місті Суми відсотка охоплення дітей дошкільною освітою, стовідсоткового охоплення підготовкою до школи дітей 5 – ти річного віку. Забезпечує реалізацію державної політики у сфері дошкільної освіти в місті, веде облік малят, сприяє створенню умов для одержання громадянами дошкільної освіти, організовує кадрове, матеріальне забезпечення  діяльності дошкільних навчальних закладів, соціальний захист і охорону життя, здоров’я дітей захист їх прав. За її сприяння в місті відкриті Центри розвитку дитини,  школи сприяння здоров’ю.

Під її керівництвом на базі дошкільних навчальних закладів міста     працювали експериментальні майданчики Міністерства освіти і науки України з реалізації Базового компонента дошкільної освіти та адаптації  Базової програми розвитку  дитини дошкільного віку.  

Досвід роботи Олена Олексіївни по забезпеченню літнього відпочинку та оздоровлення  дітей дошкільного віку вивчено і узагальнено обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти, який запропоновано для впровадження всім районам і містам області. За матеріалами досвіду видано посібник, проведено обласний семінар–нараду. Вченою радою Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти схвалено  розроблений Оленою Олексіївною Зошит взаємозв’язку вчителя-логопеда і вихователя логопедичної групи, яким користуються всі вчителі-логопеди міста.


    Свідоцтво №120

 

 Шевич Кристина Володимирівна

завідувач дошкільного навчального закладу (центр розвитку дитини) №18 «Зірниця»

Нагороджена грамотами управління освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, грамотами управління освіти і науки Сумської міської ради

Кристина Володимирівна – компетентний, відповідальний керівник, який гармонійно поєднує в собі професійні та особисті риси лідера педагогічної справи. Добре володіє теорією та практикою освітнього менеджменту, управління сучасним закладом освіти. Їй притаманні прагнення до успіху, самовдосконалення, схильність до сприйняття нових ідей та досягнень, вона чітко усвідомлює проблеми розвитку закладу. Уміло ставить реальні і досяжні цілі, здатна приймати правильні рішення в педагогічних, фінансово-господарських питаннях.                             

Завдяки використанню гнучкого алгоритму управління Кристина Володимирівна створює колектив однодумців, дає простір творчій ініціативі співробітників, координує діяльність педагогічного колективу в позитивне русло. З цією метою ведеться робота, спрямована на те, щоб допомогти кожному педагогу краще пізнати самого себе як особистість, виробити індивідуальний стиль діяльності, навчитися краще розуміти своїх колег і батьків.                                                                                                                           

Кристина Володимирівна – керівник-новатор, якому притаманні демократична позиція, досвід організації колективного творчого мислення. Вона постійно знаходиться в пошуку ефективних інноваційних технологій, орієнтованих на входження у світовий інформаційно-освітній простір.

Завідувач будує роботу на сучасних досягненнях науки та передового педагогічного досвіду. Під її керівництвом у дошкільному закладі впроваджені інноваційні технології ТРВЗ, М.Монтессорі, В.Сухомлинського, психолого-педагогічного проектування. Колектив закладу є учасником Всеукраїнського експерименту з впровадження авторської методики Г.А.Чепурного «Мнемотехніка як технологія ефективного запам’ятовування».                             .                               

Кристина Володимирівна є головою місцевого осередку Всеукраїнської громадської організації «Асоціація працівників дошкільної освіти» в Сумській області.