header-image

Сьогодні в приміщенні спорткомплексу СумДУ відбулись змагання з настільного тенісу серед чоловіків, організовані Сумською обласною організацією профспілки працівників освіти і науки України.

Головним суддею змагань було призначено Олега КУРИЛЕНКА – заступника декана зі спортивно-масової робти факультету ЕЛІТ, викладача кафедри фізичного виховання і спорту СумДУ, кандидата у майстри спорту України з настільного тенісу.

До участі у змаганнях долучилися 9 спортсменів, які представляли Сумську і Шосткинську міські організації Профспілки, Путивльську і Липоводолинську районні організації Профспілки, первинні профспілкові організації викладачів СумДУ, СНАУ, Лебединського і Путивльського педагогічних коледжів. Від Сумської міської організації профспілки працівників освіти і науки України в турнірі взяв участь Володимир ЛИКОВ – вчитель фізичної культури спеціалізованої школи №10, майстер спорту України з настільного тенісу. 

 

За підсумками проведених зустрічей переможцями стали:

І місце -  Володимир ЛИКОВ – вчитель фізичної культури спеціалізованої школи №10 м. Суми;

 

ІІ місце – Олег КУРИЛЕНКО - викладач кафедри фізичного виховання і спорту СумДУ.

ІІІ місце – Сергій СТРИЖАК – вчитель математики Путивльської ЗОШ-інтернат.

Переможці нагороджені грамотами, медалями, грошовим заохоченням на суму 500,400 і 300 грн. відповідно призових місць.

Зазначені змагання є відбірними на Всеукраїнські змагання галузевої Профспілки. До складу збірної команди увійдуть 3 чоловіків і 2 жінки. 

Жіночий склад команди визначиться за підсумками відбірних змагань, які відбудуться 14 березня на базі спорткомплексу СумДУ. 

Сумська міська організація Профспілки вітає переможців турніру і бажає високих результатів на Всеукраїнському турнірі з настільного тенісу серед членів Профспілки працівників освіти і науки України, проведення яких заплановано на 8-10 квітня  2019 року.

Обласні змагання з настільного тенісу 12.03.2019 р.

Голова міського комітету Профспілки

Людмила Гога